اخبار رئال مادرید

هجوم رئالی ها برای خرید بلیط هواداران مالاگا!

هواداران رئال برای حضوری پرشور در دیدار آخرشان در فصل جاری لالیگا به تکاپو افتاده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در حالی یکشنبه شب در هفته پایانی فصل جاری لالیگای اسپانیا در دیداری خارج از خانه میهمان مالاگا است که با یک تساوی به قهرمانی لالیگا خواهد رسید.

 

 

 

 

ورزشگاه «لا روسالدا» که ورزشگاه خانگی مالاگا است، 30 هزار و 44 نفر گنجایش دارد و از این تعداد 23 هزار جایگاه از آن مالاگایی‌ها خواهد بود چون  6 هزار هوادار مالاگا اقدام به فروش بلیت‌های خود در بازار سیاه کرده‌اند که خریدار آنها رئالی‌ها بوده‌اند. بر اساس گزارش‌ها این بلیت‌ها از 90 یورو تا 160 یورو خریداری شده است.

فرایند فروش بلیت دیدرا مالاگا -  رئال مادرید اما همچنان ادامه دارد و بلیت این بازی از سوی مالاگایی‌ها بین 130 یورو تا 300 یورو بسته به جایگاه ورزشگاه همچنان ادامه دارد. همچنین بلیت جایگاه‌های ویژه این ورزشگاه هم بین 500، 700 تا 1500 یورو به فروش گذاشته شده است.

باشگاه رئال مادرید برای این بازی تنها 560 بلیت سهمیه داشت که درخواست این باشگاه برای افزایش سهمیه بلیت هواداران و مسئولانش برای حضور در این بازی با مخالفت مالاگایی‌ها مواجه شد. با توجه به تکاپوی رئالی‌ها برای خرید بلیت این بازی به نظر می‌رسد شمار هواداران رئال در این دیدار هم قابل توجه است.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 83
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در شنبه 30 / 2ساعت 19:28 توسط admin |

× بستن تبلیغات

تبلیغات متنی

وبلاگ دهی
اخبار فوتبال
جدول لیگ برتر فصل 96/97
نتایج لیگ قهرمانان اروپا 2017/18